Вход

17-19 красавiка, Рэспубліканскі турнір па шашках-64 памяці братоў Мялешкаў і Мікалая Крата

slonim 04 2015

 

 


 

Рэспубліканскі  турнір па шашках-64

памяці братоў Мялешкаў і Мікалая Крата

г.Слонім                                                                                      17 – 19.04.2015 г.

дзяўчаты 2000-2004 г.н.

 

№ п/п

удзельнік

горад

разрад

г.н.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

ачкі

месца

1

Дагіль Л.

Ліда

2

2002

 

2

2

1

2

2

1

2

2

2

2

18

1

2

Абрамава П.

Ліда

2

2001

0

 

2

2

2

2

0

2

2

2

2

16

4

3

Дашкевіч А.

Ліда

1 юн.

2002

0

0

 

0

0

2

1

2

2

2

2

11

5

4

Домрачава Т.

Гродна

2

2001

1

0

2

 

2

2

2

1

2

2

2

16

2

5

Ламан К.

Гродна

б/р

2002

0

0

2

0

 

1

0

0

2

0

1

6

9

6

Плашчанская В.

Гродна

1 ю.

2002

0

0

0

0

1

 

0

1

2

0

0

4

10

7

Зелянова Л.

Барысаў

1

2000

1

2

1

0

2

2

 

2

2

2

2

16

3

8

Цівінская К.

Гродна

2

2004

0

0

0

1

2

1

0

 

2

0

1

7

7

9

Розум К.

Слонімскі р-н

б/р

2004

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

0

0

11

10

Бабіцкая В.

Барысаў

2

2004

0

0

0

0

2

2

0

2

2

 

1

9

6

11

Зубовіч Д.

Барысаў

 2

2004

0

0

0

0

1

2

0

1

2

1

 

7

8

 

дзяўчаты 2005 г.н. і маладзей

 

№ п/п

удзельнік

горад

разрад

г.н.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

ачкі

месца

1

Весялуха К.

Слонім

б/р

2007

 

2

2

0

0

1

2

1

2

0

10

5

2

Ясько Д.

Слонім

б/р

2006

0

 

2

0

0

0

0

0

1

0

1

9

3

Кісель В.

Слонім

б/р

2007

0

0

 

0

0

0

0

0

0

0

0

10

4

Сіняк А.

Слонім

юн.

2007

2

2

2

 

2

2

2

2

2

2

18

1

5

Боркус Д.

Слонім

б/р

2006

2

2

2

0

 

1

1

0

2

1

11

4

6

Стасевіч Н.

Барысаў

2

2006

1

2

2

0

1

 

1

0

2

0

9

6

7

Корачкіна Я.

Барысаў

б/р

2007

0

2

2

0

1

1

 

0

2

0

8

7

8

Пшанічная А.

Барысаў

2

2006

1

2

2

0

2

2

2

 

2

2

15

2

9

Каралёнак В.

Барысаў

б/р

2006

0

1

2

0

0

0

0

0

 

0

3

8

10

Ржэуцкая Н.

Барысаў

2

2005

2

2

2

0

1

2

2

0

2

 

13

3

 

юнакі 2000-2003 г.н.

 

№ п/п

удзельнік

горад

разрад

г.н.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

ачкі

месца

1

Якімовіч І.

Слонім

1 юн.

2003

 

1

1

0

1

0

0

2

0

2

1

8

8

2

Тумашык І.

Слонім

 юн.

2003

1

 

0

0

1

1

0

2

0

0

2

7

9

3

Вянцкевіч Д.

Ліда

2

2002

1

2

 

2

2

0

0

2

2

2

1

14

3

4

Паўлючэнка А.

Ліда

2

2001

2

2

0

 

1

2

2

2

2

2

1

16

1

5

Халько І.

Гродна

1

2001

1

1

0

1

 

1

0

1

2

0

2

9

7

6

Полудзень А.

Гродна

2

2002

2

1

2

0

1

 

0

2

0

2

2

12

4

7

Ленец Я.

Гродна

2

2002

2

2

2

0

2

2

 

2

0

2

2

16

2

8

Пырскі У.

Гродна

2

2000

0

0

0

0

1

0

0

 

2

0

2

5

10

9

Янушэвіч Д.

Слонімскі р-н

1 юн.

2000

2

2

0

0

0

2

2

0

 

1

2

11

5

10

Богуш В.

Слонімскі р-н

Юн.

2001

0

2

0

0

2

0

0

2

1

 

2

9

6

11

Смурага Я.

Слонім

 юн.

2003

1

0

1

1

0

0

0

0

0

0

 

3

11

 

юнакі 2005 г.н. і маладзей

 

№ п/п

удзельнік

горад

разрад

г.н.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

ачкі

месца

1

Астаф’еў І.

Слонім

1 юн.

2006

 

2

2

2

2

2

2

2

0

2

16

2

2

Харытончык М.

Слонім

 б/р

2005

0

 

2

0

1

0

0

0

0

0

3

9

3

Глотаў У.

Слонім

б/р

2005

0

0

 

0

0

0

0

2

0

0

2

10

4

Цехановіч А.

Ліда

2

2006

0

2

2

 

1

0

1

2

0

2

10

5

5

Цімашэўскі В.

Ліда

2

2005

0

1

2

1

 

1

0

2

0

2

9

6

6

Пятроў М.

Ліда

2

2004

0

2

2

2

1

 

2

2

0

2

13

3

7

Вянцкевіч В.

Ліда

2

2004

0

2

2

1

2

0

 

2

0

2

11

4

8

Бурдук Д.

Слонім

б/р

2006

0

2

0

0

0

0

0

 

0

2

4

7

9

Леў М.

Слонім

1 юн.

2006

2

2

2

2

2

2

2

2

 

2

18

1

10

Палупанаў В.

Слонімскі р-н

б/р

2004

0

2

2

0

0

0

0

0

0

 

4

8

 

Галоўны суддзя                                                       Аніська А.У.

 Галоўны сакратар                                                   Якімовіч У.У.